Yüksel, Yazıcıoğlu’nu Andı

Genel 24 Mart 2021 13:42
Videoyu Aç Yüksel, Yazıcıoğlu’nu Andı
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Yazıcıoğlu'nun aramızdan erken ayrılması, genç yaşta göçüp gitmesi ülkemiz adına önemli bir kayıp olduğunu belirten İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, “Ölümünün 12'inci yıl dönümünde, inancıyla, dava adamlığıyla, ilkeleriyle, duruşuyla, üslubuyla ve örnek şahsiyetleriyle bu milletin çok değerli bir evladı olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'na ve beraberinde hayatını kaybeden yol arkadaşlarına Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum. Hayatı boyunca verdiği mücadeleye yakışır bir anda, yine bir demokrasi mücadelesi içerisinde iken hayatını kaybeden Yazıcıoğlu'nun aramızdan erken ayrılması, genç yaşta göçüp gitmesi bizler ve ülkemiz adına önemli bir kayıptır. Yaşadığı tüm acılara rağmen inançlı ve ilkeli siyasi mücadelesini, dürüstlüğü ve dik duruşu ile sürdürmüş olan merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmet ve saygı ile anıyorum. Mekanı Cennet olsun..” dedi.
1000
icon
Enver ÇÖRTÜK 24 Mart 2021 19:55

Muhsin Yazıcıoğlu başkanım, adam gibi adamdı. Yiğit bir ülkucüydü. Uçak kazası olduğuna inanmıyorum. Adamı siyaset uğruna yediler.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat